Наші партнери

Компанія «Гера» була зареєстрована в 1992 році. З цього моменту вона почала свою активну діяльність по виробництву та реалізації популярних споживчих товарів. На даний момент “Гера” імпортує торговельне обладнання для автоматизації торгівлі в крупних розмірах, також вона виробляє фіскальну техніку.

ПОС-Технолоджи

Компанія ТОВ «ПОС-Технолоджі» займається розробкою і серійним виробництвом технічних рішень для ритейла. Має у своєму розпорядженні обладнанням і виробничими потужностями для виробництва електроніки, вирощування прототипів. Самостійно розробляє внутрішнє програмне забезпечення.

ИКС-Маркет

Компанія «ІКС-Маркет» – провідний системний інтегратор, виробник і постачальник електронного торгового обладнання на ринку України. Пропонує клієнтам повний комплекс послуг з автоматизації бізнес-процесів і впровадження передових технологій в галузі рітейлу та логістики.

ООО Юнисистем

Unisystem – це найбільший виробник українських касових апаратів, фіскальних реєстраторів та іншої торгової техніки.

Техніка для бізнесу

Компанія «Техніка для бізнесу» вже понад 20 років працює на IT-ринку України. Першими відкрили напрямок системної інтеграції у західноукраїнському регіоні, а зараз — це пріоритетна галузь діяльності компанії, запорукою успішного розвитку якої є високий фаховий рівень та досвід наших працівників. Сьогодні ж ТзОВ «Техніка для бізнесу» — це професійна реалізація комплексних ІТ-проектів, сертифіковане виробництво ПК та власна дистрибуція провідних виробників комп`ютерної, цифрової та офісної техніки.

Хамелеон Софт

Компанія «Хамелеон Софт» – це міжнародний розробник готових рішень для автоматизації роздрібної торгівлі в магазинах, супермаркетах, кафе, ресторанах, а також рішень для прийому платежів. На ринку з 2008 року. Компанія “Хамелеон софт” працює в декількох країнах – Україна, Білорусь, Росія, Польща і планується вихід на ринки інших країн СНД, Європи та Америки.
SEO Powered by Platinum SEO from Techblissonline